7 Kasım 2010 Pazar

MELEĞİN DÜŞÜŞÜ,FİLMİNİ İZLE


MELEĞİN DÜŞÜŞÜ,FİLMİNİ İZLEABDÜLHAMİT DÜŞERKEN,FİLMİNİ İZLE


ABDÜLHAMİT DÜŞERKEN,FİLMİNİ İZLE
ABDÜLHAMİT DÜŞERKEN CD2
DONDURMAM GAYMAK,FULL İZLE


DONDURMAM GAYMAK CD1

Tür : Komedi / Dram1990'lı yıllar. Ege'deki küçük bir kasabada dondurmacı olan Ali Usta, yakın çevresinin alaycı eleştirilerini duymazdan gelerek büyük dondurma şirketleriyle mücadele için kolları sıvar. Yerel televizyona reklam filmi çektirmenin yanısıra, kredi ile bir de motosiklet satın alır.Motorun arkasına monte ettiği uydurma römorkuyla, peşinde dondurmaya aç ve çulsuz bir çocuk çetesi olduğu halde köyleri dolaşıp promosyona başlar.Yüksel Aksu'nun, Muğla halkının içten katılımıyla gerçekleştirdiği bu samimi filmi, 25. İstanbul Film Festivali'nde de oldukça sıcak karşılandı ve Jüri Özel Ödülünü kucaladı.MP4 YÜKLE(178MB)


TAM EKRAN SEYRET


 DONDURMAM GAYMAK CD2

MP4 YÜKLE(152MB)

TAM EKRAN SEYRET

SARI ZEYBEK,İZLE


SARI ZEYBEKBALIK ETİ,YENİ,TÜRK FİLMLERİ,İZLE


BALIK ETİFOTOGRAF,FOTOĞRAF FİLMİNİ İZLE


FOTOGRAF

Tür : DramFilmde, güneydoğudaki çatışmanın farklı taraflarında yer almak durumunda kalan iki gencin otobüste yan yana gelmeleriyle başlayan tanışma süreci anlatılıyor. Gidiş nedenlerini birbirinden gizleyen Faruk ve Ali'nin paylaştığı yol, sigara ve sıkıntı, bir fotoğraf yüzünden düşmanlığın gölgesi altına düşer. Güneydoğuda yaşananları ve bu olayların toplumda bıraktığı izleri sorgulayan yapım, dostluk ve düşmanlık kavramları arasındaki ince çizgi üzerine yerleşiyor...

MÜLTECİ,MÜLTECİYİ İZLE,


MÜLTECİ,FİLMİNİ İZLE,CAN,FİLMİNİ İZLE,


CAN,FİLMİNİ İZLE,TUĞÇE KAZAZ,FİLMİ İZLEO DA BENİ SEVİYOR,FULL YENİ AŞK FİLMLERİ İZLE


O DA BENİ SEVİYOR 

AŞK BEKLEMEZ,FULL İZLE


AŞK BEKLEMEZ

YARA FİLMİNİ İZLE,YARA İZLE


YARA FİLMİNİ İZLE,YARA İZLE,TAM EKRAN SEYRET

İTİRAF FİLMİNİ ONLİNE FULL İZLE


İTİRAF FİLMİNİ ONLİNE FULL İZLE 

METROPOL KABUSU,DRAM KONULU YENİ,FİLMLER,İZLE


METROPOL KABUSU

Tür : DramDoğudan göç eden bir ailenin en büyüğü Mazlum, babası cezaevinde ölünce, ailenin reisi görevini üstlenir ve iş aramaya başlar. Fakat iş bulma çabaları bir sonuç vermez. Ailesini geçindirmek için, onlardan gizli bir şekilde kapkaç yapmaya başlar.Genç yaşlarda hapishaneden çıkan ve bir dönem Mazlum gibi iş arayan ama bundan bir sonuç alamayan Şahin, kapkaççıların abisi konumuna gelmiştir. Birikimini Mazlum ile paylaşmaya başlar. Şahin'in ailesinden kalan tek kişi olan kardeşi ortaya çıkınca, beklenmedik olaylar gelişir.

TAM EKRAN SEYRET

BABAM VE OĞLUM,TÜRK DRAM FİLMLERİ,İZLE


BABAM VE OĞLUMTür: Dram

"Mustafa Hakkında Herşey"in yönetmeni Çağan Irmak, yeni filmi "Babam ve Oğlum"la ilgili bir söyleşisinde şöyle diyor: "Yaptığım her iş hayatımdan küçük izler taşır. Ama bu filmde bu izler çok çok daha fazla. Çünkü bu aileyi çok iyi tanıyorum. Bu ailenin içinde doğup büyüdüm."1980 askeri darbesinin Ege'deki bir çiftlikte yaşayan aile üzerindeki etkilerini anlatan filmde, Sadık (Fikret Kuşkan) yıllar sonra baba evine döner. Oğlu Deniz'le (Ege Tanman) birlikte... Annesini 1980 darbesinde kaybeden küçük Deniz'in hiç görmediği dedesinin çiftliğine ilk yolculuğudur bu. Çünkü, dedesi Hüseyin Efendi (Çetin Tekindor), okumak için gönderdiği oğlu Sadık'ın politikaya karışması üzerine onu evlatlıktan reddeder.Ama yıllar sonra Sadık baba evinde döner. Oğlu Deniz'i orada bırakıp gidecektir. Deniz, hafif tatlı kaçık bu ailenin içinde babasıyla dedesi arasında da köprü olacaktır.

TAM EKRAN SEYRET

MASUMİYET FİLMİNİ İZLE


MASUMİYET,İZLE,MASUMİYET FİLMİNİ İZLE

Türk sinemasının bu yıl çıkardığı en iddialı filmlerden biri olan Masumiyet, Antalya Film Festvalinde 4 Altın Portakal ve Altın Koza Film Festivalinde 4 ödül aldı. Usta yönetmen Zeki Demirkubuz ve iddialı kadrosuyla izlenmesi gereken bir filimTAM EKRAN SEYRET

ŞAŞKIN FİLMİNİ,İZLE,


ŞAŞKIN İZLE,ŞAŞKIN TÜRK FİLMİNİ,FULL İZLETür : Komedi / Romantikİstanbul'da bir üniversite öğrencisi olan Mehmet, dinlediği bir radyo programında bir kızın aşk üzerine söylediği sözlerden çok etkilenir ve onu bulmak için elinden gelen herşeyi yapmaya karar verir. Ev arkadaşını da yanına alarak Antalya yollarına dökülür. Fakat elinde, bu kızı bulmasına yarayacak çok fazla bilgi yoktur. Tek bildiği, Antalya'da bir otelde stajyer olarak çalıştığı ve adının da Deniz olduğudur.Aynı otelde kendilerini de işe aldıran Mehmet ve Çetin, hiç ummadıkları bir gerçekle karşılaşırlar. Otelde elli tane stajyer bulunmaktadır ve hiçbirinin de adı Deniz değildir. Yılmadan arama çalışmalarına devam ederken Zeynep'le tanışan Mehmet, aslında aradığının o olduğunu bilmeden çok özel bir dostluğun temellerini atar.

TAM EKRAN SEYRET

ŞAŞKIN CD2

TAM EKRAN SEYRET

6 Kasım 2010 Cumartesi

DERVİŞ,TÜRK DRAM FİLMLERİ,YENİ,İZLE


DERVİŞ

Tür : DramDerviş, Yugoslav yazar Mehmet Selimoviç’in 1966 yılında yayımlanan ve 30 dile çevrilen, Derviş ve Ölüm romanından, İtalyan yönetmen Alberto Rondalli tarafından beyazperdeye aktarılmış.Mevlevi Şeyhi Ahmet Nurettin’in kardeşi, suçsuz olmasına rağmen hapise atılır. Derviş, kardeşi masum olduğu için onun eninde sonunda geri döneceğine inanmaktadır. Fakat umutları, Kadı’nın kardeşini idam etmesiyle yerle bir olur. Kendi içinde büyük bir hesaplaşmaya girişen Derviş, sorumlularla uğraşmaya karar verir ve halkı isyana davet etmeye başlar. Zamanla, kendisi de karşı koyduğu iktidar’ın bir parçası olacaktır...Filmde Ahmet Nurettin’i canlandıran İspanyol Antonio Buil Pueyo dışındaki tüm oyuncular Türk. Başak Köklükaya, Ruhi Sarı, Cezmi Baskın, Menderes Samancılar gibi Türk sinemasının önde gelen oyuncuları yer alıyor filmde.AFS Film ile İtalyan Cinemaundici şirketi filmin yapımcılığını üstleniyorlar.Derviş Locarno Film Festivali’nde Jüri Özel Mansiyonu, Gallio Film Festivali’nde ise En İyi Film Ödülü aldı.


TAM EKRAN SEYRET

ATA DEMİRER,TEK KİŞİLİK DEV KADRO,FULL İZLE


ATA DEMİRER,TEK KİŞİLİK DEV KADRO,FULL İZLEAta Demirer - Tek Kisilik Dev Kadro

TAM EKRAN SEYRET

KADER İZLE,KADER FİLMİ,


KADER İZLE,KADER FİLMİ,TÜRK FİLMİ KADERİ İZLETür : Dram

Kör düğüm olmuş bir aşk üçgeni, Bekir, Uğur ve Zagor... Bekir Uğur'a, Uğur Zagor'a, Zagor'da serseriliğe aşıktır. Karşılığını bulamayan kalplere tutkun bu üç insanın yolu, tutkunun beslediği bir kaderle birbirine bağlanır.Uğur, Zagor'un hapisten çıktığı gece, mahallede işlenen bir cinayetin ardından ortadan kaybolur. Bu kayboluş, ilk başta Bekir'in umutsuz aşkından kurtulması için bir umut olsa da, aylar sonra Zagor'un İzmir'de işlediği bir cinayet sonrası hapse girmesinin ardından Uğur'un mahalleye dönmesi ile Bekir için yıllar sürecek amansız bir kovalamaca başlayacaktır. Aşkının peşinde, kendini hiçe sayarak sürecek bu kovalamaca ile gururunu, benliğini, bütün kişiliğini yitirse de, bir tek şeyi, aşkın masumiyetini yitirmez.Zeki Demirkubuz, Uğur ile Bekir'in 40'lı yaşlarındaki hikayelerini anlattığı, başyapıtlarından sayılan Masumiyet filminin ardından, şimdi de Kader ile bu karakterlerin gençlik yıllarına bir bakış atıyor.TAM EKRAN SEYRET

GOMEDA,FULL İZLE


GOMEDA,İZLE,TÜRK FİLMİ GOMEDA,FULL İZLE

Eğlenceli bir haftasonu geçirmek için şehir dışına geziye çıkmaya karar veren 5 kişilik bir arkadaş grubu, önce kendilerine bir araba kiralarlar. Başlarına gelecek gizem ve korku dolu olaylardan habersiz, Kapadokya'ya Gomeda Vadisi'ne gitmeye karar verirler.Geçirdikleri bir kaza sonucu yollarına yayan devam etmek zorunda kalsalar da, Kapadokya'ya gitmeye kararlıdırlar. Fakat en kötüsü bundan sonra başlayacaktır. Gomeda Vadis'ne vardıklarında gece konaklamak için seçtikleri mağarada, kabuslarla dolu bir gece onları beklemektedir.Kısa filmleriyle tanıdığımız Tan Tolga Demirci'nin fantastik ve korku türündeki bu ilk uzun metrajlı yönetmenlik deneyimi, türün örneklerinin gittikçe artmaya başladığı Türk Sineması için merak uyandırıyor.MP4 YÜKLE(227MB)


TAM EKRAN SEYRET

DURUŞMA,İZLE,DURUŞMA FİLMİ,TÜRK FİLMİ DURUŞMA İZLE


DURUŞMA,İZLE,DURUŞMA FİLMİ,TÜRK FİLMİ DURUŞMA İZLE


Tür: KomediFilm, İstanbul'un bir kenar mahallesinde yaşayan Selami (Zafer Algöz) ve

Nazan'ın (Meltem Cumbul) boşanma davasının duruşmasında açılır. Görünüşe göre bu sıradan bir dava değildir.Bu ilginin kaynağı duruşmada ortaya çıkar. Dava ilginçtir. Nazan'ın

becerikli avukatı Rafet (Rutkay Aziz) boşanma kararı verilmesi istemektedir. Çünkü Nazan'ın kocası Selamı bir yıldır kocalık görevini yerine getirememektedir. Selami de boşanmaktan yanadır ama eşinin boşanma gerekçesine itiraz eder. Selami'ye bakılırsa erkeklik görevini yerine getiremiyor olmasının sorumlusu kendisi değil, gelişen olaylardır.Bunun üzerine gerçeğin belirlenmesi için Nazan'ın ilk kocası Cavit'in (Güven

Kıraç) tanıklığına başvurulur. Selami'nin ortaya çıkmasını istediği gerçek, Cavit'in ifadeleri ve geriye dönüşlerle ortaya çıkacaktır.
MP4 YÜKLE
(322MB)TAM EKRAN SEYRET

TÜRK FİLMLERİ,VİZYON FİLMLERİ, İZLE


TÜRK FİLMLERİ İZLE

MUTLULUK,FİLMİNİ İZLE


MUTLULUK,MUTLULUK,FİLMİNİ İZLEDÜNYAYI KURTARAN ADAMIN OĞLU,FULL,İZLE


DÜNYAYI KURTARAN ADAMIN OĞLU,FULL,İZLE

Tür : Aksiyon / Komedi / Bilim KurguÇetin İnanç’ın 1982 yılında sinemalara taşıdığı Dünyayı Kurtaran Adam ülkemiz sınırlarını aşalı uzun zaman oldu. Trash filmler kategorisinde kült mertebesine ulaşan yapımın devamı uzun yıllar sonra başrolünde yeniden Cüneyt Arkın’la geliyor.2055 yılında kainat hala huzura kavuşamamış, evreni sükunete erdirecek bir hükümet kurulamamıştır. Aradan yarım asır geçmesine rağmen pek değişmediğimizi kanıtlarcasına Türkler uzayı da parsellemiş, bir nevî otopark mafyalığına devam etmektedirler.Çeteler, krallar, kraliçeler… Bir cümbüş süregitmektedir evrende.Kartal Tibet, güçlü ve bir o kadar sansasyonel kadrosuyla ‘’Hedefimiz gişe değil’’ dese de biraz Box Office’lere göz kırparak A Milli Uzay Filmi’ne imza atıyor. Türk sinemasında bugüne kadar görülmemiş kapsamda animasyonları barındıracak olan Dünyayı Kurtaran Adam’ın Oğlu için 2 milyon dolarlık bilgisayar teknolojisinin de kullanılacağını anımsatalım.

TAM EKRAN SEYRET

ULAK İZLE,


ULAK İZLE,ULAK FİLMİNİ İZLEBEYNELMİNEL,FULL İZLE


BEYNELMİNELGÖRÜNTÜLER"Beynelmilel" 1982 yılında Adıyaman'da bir grup müzisyenin başına gelen traji-komik olayları anlatıyor. Askeri yönetim şartlarına uyum sağlamaya çalışan kasaba halkı ve ayakta durmaya çalışan bir müzik grubunun hikâyesi. Hikâyenin ana karakterleri müzisyen bir baba olan Abuzer ile üniversiteye hazırlanan kızı Gülendam.Yöre halkının katılımıyla 3000 kişiye yakın figüranının görev aldığı filmin çekimleri Tarsus, Adana ve Mersinde gerçekleştirilmiş.

NEŞELİ GENÇLİK,İZLE


NEŞELİ GENÇLİK CD1

Tür : KomediAilelerinin maddi durumlarındaki rahatlık sayesinde son derece çılgın ve maddi olarak sorunsuz bir gençlik geçiren bir grup liseli genç, aynı zamanda okullarının basket takımında da yer almaktadırlar. Cinsellikleri ile yeni tanışmaya başlayan yedi gencin de kızlarla, birbirleri ile, hocaları ve koçları ile olan inişli çıkışlı ilişkileri, bütün hayatlarını oluşturmaktadır.Bu yedi gencin en azılılarından biri olan Şakir'in şimdiye kadar hiçbir kızla birlikte olmamış olması, grubun diğer üyelerinin önemli bir sorunu haline gelir. Şakir'in ilk kez 'milli' olması için bir plan hazırlayan arkadaşları, aynı zamanda takımın ponpon kızlarının yan tarafta bulunan soyunma odalarını gözetleyebilmek için duvarda bir delik de keşfetmişlerdir. Planlarını yavaş yavaş hayata geçiren gençlerin bir yandan da maçları devam etmektedir
TAM EKRAN SEYRET

NEŞELİ GENÇLİK CD2TAM EKRAN SEYRET

O KADIN,FİLMİ,


O KADIN,FİLMİ,YENİ TÜRK FİLMLERİ,VİZYONDAKİ TÜRK FİLMLERİNİ İZLE


SEN HİÇ ATEŞ BÖCEĞİ GÖRDÜN MÜ?FİLMİNİ FULL İZLE


SEN HİÇ ATEŞ BÖCEĞİ GÖRDÜN MÜ?FİLMİNİ FULL İZLEHAYBEDEN GERÇEKÜSTÜ AŞK,FİLMİNİ FULL İZLE


HAYBEDEN GERÇEKÜSTÜ AŞK,FİLMİNİ FULL İZLEVİCDAN İZLE


VİCDAN İZLE,TÜRK FİLMİ VİCDANI,FULL İZLEZİNCİRBOZAN,İZLE,


ZİNCİRBOZAN,İZLE,ZİNCİRBOZAN,TÜRK FİLMİNİ FULL İZLESON DERS,FULL İZLE,SON DERS FİLMİNİ ONLİNE SEYRET


SON DERS,FULL İZLE,SON DERS FİLMİNİ ONLİNE SEYRETÇOCUK TÜRK FİLMİNİ İZLE,ÇOCUK FULL İZLE


ÇOCUK TÜRK FİLMİNİ İZLE,ÇOCUK FULL İZLEVALİ,FİLMİ,İZLE


VALİ,FİLMİ,RECEP YAZICIOĞLU,HAYATI,FULL İZLETATİL KİTABI,FULL TÜRK,FİLMİ İZLE,


TATİL KİTABI,FULL TÜRK,FİLMİ İZLE,PERİ TOZU,TÜRK FİLMİ PERİ TOZU İZLE


PERİ TOZUAŞK TUTULMASI,ZLE


AŞK TUTULMASI, FİLMİNİ FULL İZLEAVANAK KUZENLER,FULL İZLE,YENİ KOMEDİ TÜRK FİLMLERİ İZLE


AVANAK KUZENLER,FULL İZLE,YENİ KOMEDİ TÜRK FİLMLERİ İZLEGİRDAP,TÜRK FİLMİ,FULL İZLE


GİRDAP,TÜRK FİLMİ,FULL İZLESON CELLAT,KADİR İNANIR FİLMİ,İZLE


SON CELLATVALİ,FİLMİ,RECEP YAZICIOĞLU,HAYATI,FULL İZLE


VALİ,FİLMİ,RECEP YAZICIOĞLU,HAYATI,FULL İZLEAYIP ETTİK,FİLMİNİ FULL İZLE,


AYIP ETTİKOSMANLI CUMHURİYETİ,ATA DEMİRER,FULL,ONLİNE İZLE


OSMANLI CUMHURİYETİ,ATA DEMİRER,FULL,ONLİNE İZLEFULL MURO İZLE,ONLİNE MURO FİLMİNİ İZLE


FULL MURO İZLE,ONLİNE MURO FİLMİNİ İZLEISSIZ ADAM,FULL,YENİ TÜRK YAPIMI,FİLM SEYRET


ISSIZ ADAM,FULL,YENİ TÜRK YAPIMI,FİLM SEYRETÜÇ MAYMUN,TÜRK FİLMİ,FULL,ONLİNE İZLE


ÜÇ MAYMUN,TÜRK FİLMİ,FULL,ONLİNE İZLERECEP İVEDİK 2,FULL İZLE,


RECEP İVEDİK 2O...ÇOCUKLARI,İZLE


O...ÇOCUKLARIDESTERE,TÜRK YAPIMI,KOMEDİ,DESTEREYİ FULL İZLE


DESTERE,TÜRK YAPIMI,KOMEDİ,DESTEREYİ FULL İZLEMUSTAFA,ATATÜRKÜN HAYATI,FİLMİ,CAN DÜNDAR,İZLE


MUSTAFA,ATATÜRKÜN HAYATI,FİLMİ,CAN DÜNDAR,İZLE